Наші дівчата – знову на міжнародній арені!

09.11.2024 19:58

Представниці Львівщини – арбітриня з Жовтанців Софія Причина та асистентка арбітра з Нового Роздолу Ірина Чайка працювали на матчах першого раунду відбірного турніру дівочого Євро-2025 (WU-17) у групі В3, що на днях відбулися в Угорщині.

На цьому турнірі Причина була головною арбітринею поєдинків Литва – Північна Македонія (1:1) та Північна Македонія – Андорра (2:1). У грі Північна Македонія – Угорщина (1:1) вона була четвертою арбітринею. Чайка в усіх трьох зустрічах виконувала обов'язки лайнсвумен.

На фото: Ірина Чайка та Софія Причина (крайні справа) у складі делегації рефері відбірного турніру дівочого Євро-2025 (WU-17).