Відбулося нагородження срібного призера Прем'єр-ліги Львівщини-2024!

08.12.2024 15:03

Вперше в медальному заліку обласної «прем'єрки»! У своєму другому сезоні в Прем'єр-лізі Львівської області футбольний клуб «П'ятничани» завоював срібні медалі і цими вихідними отримав нагороди!

Цьогоріч п'ятничанці тривалий час претендували на чемпіонство й показали потужні результати, ставши найрезультативнішою командою й однією з найнадійнішою обороною в еліті обласного футболу – 68 голів у 23-ох зіграних матчах і лише 18 пропущених!

Світлина Любомира Шевчука.