«Динамівці» – переможці Кубка Здорове Місто-2024!

10.12.2024 16:50

Львівська асоціація футболу провела черговий дитячий турнір із традиційної серії «Кубок Здорове Місто».

У спортивному залі в одне коло між собою зіграли п'ять команд дітей 2018-го року народження. За підсумками футбольних баталій золоті медалі дісталися юним футболістам львівського «Динамо».

ДЮШ ФК «Львів» білі – «Еколенд» (Львів) 0:3
Голи: Менщиков, Саламін, Логін.

ДЮШ ФК «Львів» сині – ДЮФА «Динамо» (Львів) 1:2
Голи: Чорний – Слобода (2).

ДЮШ ФК «Львів» білі – «Карпати» (Ременів) 5:0
Голи: Тимцюрак, Шнайдер Марк, Бесчастнов, Смірнов, Артемович.

ДЮШ ФК «Львів» сині – «Еколенд» (Львів) 0:1
Гол: Менщиков.

«Карпати» (Ременів) – ДЮФА «Динамо» (Львів) 0:4
Голи: Безкровний (2), Слобода, Шегета.

ДЮШ ФК «Львів» сині – ДЮШ ФК «Львів» білі 1:1
Голи: Чорний – Артемович.

«Карпати» (Ременів) – «Еколенд» (Львів) 0:7
Голи: Логін (2), Фостяк, Осачук, Саламін, Павлюк, Менщиков.

ДЮШ ФК «Львів» білі – ДЮФА «Динамо» (Львів) 1:1
Голи: Артемович – Безкровний.

ДЮШ ФК «Львів» сині – «Карпати» (Ременів) 3:0
Голи: Чорний (2), Войтинський.

«Еколенд» (Львів) – ДЮФА «Динамо» (Львів) 0:1
Гол: Слобода.

На фото: ДЮШ ФК «Львів» – бронзовий призер турніру Кубок Здорове Місто серед дітей 2018-го року народження.

На фото: «Еколенд» (Львів) – срібний призер турніру Кубок Здорове Місто серед дітей 2018-го року народження.

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

1. ДЮФА «Динамо» (Львів) – 10 очок;
2. «Еколенд» (Львів) – 9;
3. ДЮШ ФК «Львів» білі – 5;
4. ДЮШ ФК «Львів» сині – 4;
5. «Карпати» (Ременів) – 0.

Індивідуальними нагородами відзначили найкращих гравців турніру:

⚽️ Роман Слобода (ДЮФА «Динамо» Львів)

⚽️ Данило Артемович (ДЮШ ФК «Львів» білі)

⚽️ Костянтин Галан (ДЮШ ФК «Львів» сині)

⚽️ Матвій Логін («Еколенд» Львів)

⚽️ Богдан Петришин («Карпати» Ременів)

Нагадаємо, що в цьогорічному «Кубку Здорове Місто» серед дітей 2012-2013-го років народження перемогли юні футболісти львівської «Галичини», 2016-го року народження  вихованці школи львівського «Руху».

На фото: ДЮФА «Динамо» (Львів) – переможець турніру Кубок Здорове Місто серед дітей 2018-го року народження.

Світлини Галини КОМАНЬКО. Більше фото дивіться на нашій Facebook-сторінці.