До Львова привезуть «Золотий м'яч»!

13.12.2024 14:28

Рівно двадцять років тому Андрій Шевченко отримав «Золотий м'яч», ставши після Олега Блохіна та Ігоря Бєланова третім українцем, якого удостоїли цієї престижної міжнародної футбольної нагороди.

Вже найближчого понеділка «Золотий м'яч» Шевченка вирушить у перше турне Україною з Укрзалізницею, аби надихнути юних футболістів наполегливо займатися улюбленим видом спорту і впевнено крокувати до найвищих вершин.

У Львові нагороду легендарного українського форварда представлять у п'ятницю, 20-го грудня, в центральному залі головного залізничного вокзалу з 8:00 до 20:50.