У Мостиськах нагородили срібного призера Третьої ліги Львівщини-2024!

15.12.2024 18:12

   Цього сезону срібні нагороди Третьої ліги Львівської області виборола команда «Мостиська-2», сформована з місцевих юнаків, яким допомагали гравці, що не мали достатньо ігрової практики в дорослій команді.

   У другу суботу грудня мостиські футболісти під час урочистостей у народному домі отримали есклюзивний кубок та медалі з рук заступника голови Львівської асоціації футболу й очільника Львівської обласної асоціації футболу «Колос» Андрія Смольського.

   Водночас 52-річного Романа Паука з «Мостиськ-2» відзначили як найкращого голкіпера цьогорічної Третьої ліги Львівщини, а його 17-річного одноклубника Юрія Саморіза – як найкращого захисника Третьої обласної ліги.