ФК «Олесько» отримав нагороди!

16.12.2024 12:26

   У третю неділю грудня відбулося урочисте нагородження футбольного клубу «Олесько», який цього сезону став срібним призером Першої ліги Львівської області.

   Команда з Олеська до останнього претендувала навіть на золоті медалі, втім, у заключному турі першості отримала підніжку від Нового Роздолу і в підсумку фінішувала другою.

   «Олесько» стрімко прогресує, тож є надія, що найближчим часом цей міцний колектив зможе підвищитися в класі і виступати у Прем'єр-лізі Львівщини.