Наші молоді рефери виходять на вищий рівень!

16.12.2024 14:33

Четверо представників Львівщини – арбітр Іван Коваль та асистенти арбітра Анатолій Валенко, Олег Патик і Ростислав Маморський успішно завершили другий рік навчання в Національній школі футбольних арбітрів.

Після проходження теоретичного та практичного курсів вони отримали відповідні сертифікати, що дають їм можливість працювати на матчах чемпіонату юнацьких команд Української Прем'єр-ліги (U-19).

На фото: зліва направо – Ростислав Маморський, Іван Коваль, Олег Патик, Анатолій Валенко з директором Національної школи футбольних арбітрів Юрієм Мосейчуком (у центрі).