Четверо представників Львівщини – арбітр Іван Коваль та асистенти арбітра Анатолій Валенко, Олег Патик і Ростислав Маморський успішно завершили другий рік навчання в Національній школі футбольних арбітрів.
Після проходження теоретичного та практичного курсів вони отримали відповідні сертифікати, що дають їм можливість працювати на матчах чемпіонату юнацьких команд Української Прем'єр-ліги (U-19).
На фото: зліва направо – Ростислав Маморський, Іван Коваль, Олег Патик, Анатолій Валенко з директором Національної школи футбольних арбітрів Юрієм Мосейчуком (у центрі).