Упродовж року вони під пильним керівництвом очільника Комітету арбітрів Львівської області і директора Школи арбітрів у Львові Юрія Можаровського проходили теоретичну та практичну підготовку, а також, – що для них надважливо у плані практики, – судили матчі чемпіонатів Дитячо-юнацької футбольної ліги Львівщини й обласної футбольної першості серед команд Третьої ліги.
На фінішній прямій слухачі школи здали підсумковий екзамен й отримали сертифікати про успішне завершення навчання.
Наступний набір до Школи футбольних арбітрів запланований на другу половину січня 2025-го року – детальніше про це ми повідомимо згодом.