Чергове поповнення когорти футбольної Феміди Львівщини

19.12.2024 20:34

Цьогоріч випускниками Львівського відділення Національної школи футбольних арбітрів стали Віталій Ванкевич, Тарас Гуменюк, Владислав Зджанський, Олександр Кирпа, Андрій Колодка, Амраг Мірзаджанов, Діана Олійник, Віталій Скалоцький і Назар Телюк.

Упродовж року вони під пильним керівництвом очільника Комітету арбітрів Львівської області і директора Школи арбітрів у Львові Юрія Можаровського проходили теоретичну та практичну підготовку, а також, – що для них надважливо у плані практики, – судили матчі чемпіонатів Дитячо-юнацької футбольної ліги Львівщини й обласної футбольної першості серед команд Третьої ліги.

На фінішній прямій слухачі школи здали підсумковий екзамен й отримали сертифікати про успішне завершення навчання.

Наступний набір до Школи футбольних арбітрів запланований на другу половину січня 2025-го року – детальніше про це ми повідомимо згодом.