Чемпіона Львівщини нагородили в Миколаєві

11.01.2025 17:57

Сьогодні відбулося урочисте нагородження футбольного клубу «Миколаїв», який у сезоні 2024-го року виборов золоті медалі чемпіонату Прем'єр-ліги Львівської області.

Ексклюзивні нагороди у складі миколаївської команди отримали Мар'ян БУРМАС, Андрій ГУРСЬКИЙ, Назар ЦЮПКА й Віталій ШУМСЬКИЙ, яких за результатами відкритого голосування президентів футбольних клубів, капітанів та головних тренерів команд визнали відповідно найкращим голкіпером, найкращим захисником, найкращим нападником і найкращим наставником цьогорічної обласної «прем'єрки».

Водночас Назара ЦЮПКУ відзначили і як найкращого бомбардира Прем'єр-ліги Львівщини-2024 – на його рахунку 24 забиті м'ячі.

Нагадаємо, що торік миколаївці не лише стали чемпіонами Львівської області, а й виграли Кубок аматорів України, вдруге поспіль успішно виступили в національному Кубку серед професіоналів, дебютували в аматорському чемпіонаті України й дійшли до фіналу Кубка Львівщини.