МЕМОРІАЛ ЕРНЕСТА ЮСТА, СЕЗОН-2025
ГРУПОВИЙ ЕТАП
П'ятниця, 31-ше січня.
ГРУПА 15
«Галичина» (Ременів) – ДЮФА «Динамо U-19» (Львів) 1:2
Голи: Солодкий (11, автогол) – Микитин (27); Байдак (58).
Нереалізований пенальті: Савка (24, воротар).
«Галичина»: Дробенко Богдан, Подоляк Арсен, Вільчинський Богдан (Паночко Сергій, 29), Паночко Роман (Кривейко Ігор, 81), Лисий Роман (Іващишин Ярослав, 76), Кудряшов Кирило (Поврозник Олег, 85), Дмитрук Віталій (Сурма Юрій, 71), Степанчук Любомир (Хмільовський Максим, 85), Квасниця Юрій (Олексів Олег, 89), Комарницький Артем (Наконечний Володимир, 63), Демко Олександр (Данило Андрій, 63)
«Динамо U-19»: Біловус Остап, Шишка Назар, Заторський Віталій, Солодкий Данило (Кузик Станіслав, 59; Планджиєв Андрій, 80), Боднар Олег, Савка Мар'ян (Глодан Андріан, 89), Лабик Олександр (Чень Степан, 62), Середа Богдан, Микитин Вадим, Коржинський Денис (Байдак Ростислав, 46), Звір Роман
Арбітр: Тарас Путас.
Асистенти арбітра: Юрій Суряк, Володимир Висоцький.
Стадіон «Школяр», Львів.

На фото: футболісти ременівської «Галичини» перед матчем із ДЮФА «Динамо U-19» (Львів) на Меморіалі Ернеста Юста.