МЕМОРІАЛ ЕРНЕСТА ЮСТА, СЕЗОН-2025
ГРУПОВИЙ ЕТАП
П'ятниця, 7-ме лютого.
«Темп – Фенікс-2» (Бібрка/Відники/Підмонастир) – «Легіон» (Стільсько) 0:4
Голи: Нога Т. (21 з пен.; 35); Ханас (68); Нога С. (72).
«Темп – Фенікс-2»: Віхоть Олег (Шиманський Назар, 73), Слав'як Назарій, Максимець Віталій, Гладиш Назар (Душук Олександр, 37), Никлович Ростислав, Лебедь Роман (Стронціцький Денис, 64), Савків Ярослав (Ревакович Ростислав, 11), Приступа Максим (Бучко Ростислав, 68), Савран Роман (Мартинюк Микола, 70), Голик Андрій (Калагурка Максим, 74), Ніколаєв Віктор (Селін Давид, 57)
«Легіон»: Путренко Роман, Білик Олег, Королевич Ігор, Мельничук Віталій (Карайван Вадим, 74), Труш Андрій, Ханас Василь, Поглод Олег (Сокальчук Олег, 64), Білан Даниїл, Охнич Остап (Поломаний Ростислав, 80), Нога Тарас, Нога Святослав
Арбітр: Юрій Ковальчук.
Асистенти арбітра: Ростислав Маморський, Тарас Путас.
Стадіон «Школяр», Львів.
На фото Ілони Одноріг: стартовий склад «Темпа – Фенікса-2» (Бібрка/Відники/Підмонастир) у дуелі зі стільським «Легіоном» на Меморіалі Юста.
На фото Ілони Одноріг: футбольна команда «Легіон» (Стільсько) перед поєдинком із «Темпом – Феніксом-2» (Бібрка/Відники/Підмонастир) на Меморіалі Юста.