Меморіал Юста-2025: «Мостиська-2» залишаються у боротьбі

12.02.2025 22:53

Щойно друга команда «Мостиськ» завершила груповий етап цьогорічного турніру пам'яті заслуженого тренера України Ернеста Юста розромною звитягою над «Темпом» із Гірського й посіла у групі другу сходинку, завдяки чому отримала право зіграти у стиковому матчі за вихід в 1/16 фіналу.

МЕМОРІАЛ ЕРНЕСТА ЮСТА, СЕЗОН-2025

ГРУПОВИЙ ЕТАП

Середа, 12-те лютого.

ГРУПА 11

ФК «Мостиська-2» – «Темп» (Гірське) 5:2
Голи: Марко М. (36; 39 з пен.; 43); Серняк (56); Бджола (74) – Лойко (49 з пен.); Федорів (53).
«Мостиська-2»: Паук Роман (Пилип Олексій, 75), Кульматицький Юрій, Березовець Данило, Матляк Микола (Макаруха Андрій, 75), Крушинський Віталій (Саморіз Юрій, 46), Ільків Дмитро (Калужний Денис, 81), Щур Тарас (Замчала Олег, 46), Серняк Артур (Яцула Богдан, 75), Криворука Віталій (Бджола Тарас, 46), Вовк Володимир (Близняк Мар'ян, 72), Марко Мар'ян (Яцула Роман, 58)
«Темп»: Вірт Назар (Антохів Ростислав, 71), Дудич Віталій, Довган Роман, Бойко Назар, Раймінус Мар'ян (Андрійчик Владислав, 46), Янісів Микола (Даців Денис, 46), Федорів Володимир, Грица Ярослав (Шелюта Юрій, 34; Дудич Андрій, 68), Молошій Роман, Лойко Василь (Андрійчик Богдан, 78), Кадюк Володимир
Арбітр: Юрій Ковальчук.
Асистенти арбітра: Юрій Кравченко, Роман Любінець.
Стадіон «Школяр», Львів.

На фото: «Темп» (Гірське) перед поєдинком із «Мостиськами-2».