Ще троє наших молодих рефері вийшли на новий рівень!

17.02.2025 18:52

Відтепер арбітр Іван Коваль із Самбірського району Львівщини, асистенти арбітра Анатолій Валенко зі Львова та Олег Патик із Нового Роздолу працюватимуть на поєдинках чемпіонату юнацьких команд Української Прем'єр-ліги (U-19).

Нещодавно вони взяли участь у триденному навчально-тренувальному зборі футбольних арбітрів й асистентів арбітра змагань юнацьких команд УПЛ, що відбувався в Києві.

Традиційно учасники збору під керівництвом досвідчених лекторів зосередилися на сучасному трактуванні гри рукою, тлумаченні положення «поза грою», порушеннях із необачності, нерозважливості й із застосуванням надмірної сили, ігрових єдиноборствах, зривах очевидної гольової можливості, важливих рішеннях щодо епізодів у штрафній площі, командній роботі бригади арбітрів і змінах до Правил гри у футбол.

Окрім цього, арбітри й асистенти арбітра успішно пройшли педагогічне тестування з Правил гри, відеотестування УЄФА та здали фітнес-тест.Наші хлопці в чемпіонаті юнацьких команд Української Прем'єр-ліги U-19 (зліва направо): асистенти арбітра Андрій Боднарчук й Анатолій Валенко, арбітр Іван Коваль, асистент арбітра Олег Патик.На фото: Анатолій Валенко, Іван Коваль, Андрій Боднарчук та Олег Патик на навчально-тренувальному зборі в Києві зі львівським інструктором Юрієм Суряком.

На фото: учасники навчально-тренувального збору для арбітрів та асистентів арбітра змагань юнацьких команд УПЛ.