Меморіал Юста-2025: «Фенікс» здобув першу перемогу

22.02.2025 14:43

У своєму другому матчі на груповому етапі цьогорічного турніру пам'яті заслуженого тренера України Ернеста Юста футболісти підмонастирського «Фенікса» розгромили «Інгулець U-19» і гарантували собі путівку до 1/16 фіналу.

МЕМОРІАЛ ЕРНЕСТА ЮСТА, СЕЗОН-2025

ГРУПОВИЙ ЕТАП

Субота, 22-ге лютого.

ГРУПА 1

«Інгулець U-19» (Львів/Петрове) – «Фенікс» (Підмонастир) 1:4
Голи: Пітула (53) – Шута А. (13); Янчак (21); Деревецький (58); Ткачук (74).
«Інгулець U-19»: Сухолиткий Роман (Кулик Роман, 60), Лозинський Юрій (Слюсарчик Олег, 60), Мандзюк Іван (Поворозник Артур, 46), Мусаєлян Артур (Гринишин Артур, 46), Вергун Юрій (Михавко Дмитро, 46), Черна Кирило (Пітула Устим, 46), Богданов Остап (Соя Максим, 60), Генгало Максим (Кобилюк Назар, 46), Шілінг Іван (Шкраба Андрій, 65), Сюбаєв Артем (Скоропад Андрій, 46), Павлусів Олег 
«Фенікс»: Жупанський Віталій, Цень Роман (Душук Олександр, 78), Шута Максим-Любомир (Закалюжний Андрій, 53), Чуплак Володимир (Максимець Віталій, 46), Матусевич Володимир (Куртяк Богдан, 32), Шута Артур-Богдан (Никлович Ростислав, 81), Ткачук Андрій (Калагурка Лук'ян, 81), Рожко Дмитро (Ревакович Ростислав, 61), Деревецький Дмитро (Бучко Ростислав, 71), Янчак Вадим (Ніколаєв Віктор, 70), Яворський Павло (Приступа Максим, 32)
Арбітр: Олег Кузик.
Асистенти арбітра: Юрій Суряк, Микола Пристай.
Стадіон «Сокіл», Львів.