Цьогоріч бажання навчатися на арбітра виявили 15 осіб – як хлопців, так і дівчат.
– Сьогоднішнє наше заняття було ознайомчим. Очі у всіх горіли! Познайомилися зі слухачами, запитали в них, як вони дізналися про Школу арбітрів і чому вирішили опановувати цю професію, – зазначив у розмові з інформаційним центром ЛАФ директор Школи футбольних арбітрів у Львові, очільник Комітету арбітрів Львівської області, член Комітету арбітрів УАФ Юрій Можаровський. – Тішить, що багатьох зацікавила можливість стати арбітром – я аж збився з ліку, скільки саме людей прийшло (посміхається – ред.). Приємно, що серед цьогорічних слухачів школи є п'ятеро дівчат. До речі, є також двоє хлопців, які грають у футбол і навіть пробували себе на професіональному рівні. Всі слухачі пройдуть медичне обстеження й надалі, якщо не буде форс-мажорів, двічі на тиждень під час теоретичних занять вивчатимуть Правила гри у футбол. Поступово перейдемо й до фізичної підготовки на стадіоні. Зорієнтували їх, аби вони активно готувалися в експрес-режимі. На Львівщині багато дитячих команд, тож традиційно арбітри-початківці судитимуть їхні матчі, отримуючи важливу практику.
Зазначимо, що набір у Школу футбольних арбітрів триває! Охочих навчатися просимо звертатися за номерами телефонів: (097) 942-30-00, (093) 942-30-00 (Юрій Суряк).


Світлини Юрія СУРЯКА.