«Темп – Фенікс-2» – перший чвертьфіналіст Меморіалу Юста-2025!

13.03.2025 23:16

В 1/8 фіналу цьогорічного турніру пам'яті Ернеста Юста об'єднана команда бібрсько-відниківського «Темпа» і підмонастирського «Фенікса» розгромила «Олесько».

МЕМОРІАЛ ЕРНЕСТА ЮСТА, СЕЗОН-2025

1/8 ФІНАЛУ

Четвер, 13-те березня.

«Темп – Фенікс-2» (Бібрка/Відники/Підмонастир) – ФК «Олесько» 5:1
Голи: Вовкун (23); Рожко (37); Гірський (45+2, автогол); Янчак (53; 56) – Гавур (82).
Нереалізований пенальті: Деревецький (64, вище воріт).
«Темп – Фенікс-2»: Жупанський Віталій, Цень Роман, Шута Максим-Любомир, Максимець Віталій (Шута Артур-Богдан, 62), Матусевич Володимир (Бучко Ростислав, 78), Вовкун Артем (Чуплак Володимир, 67), Ткачук Андрій (Янчак Вадим, 46; Андрушко Андріан, 67), Рожко Дмитро (Стронціцький Денис, 67), Деревецький Дмитро (Бейзик Орест, 68), Лучка Вадим (Никлович Ростислав, 78), Савран Роман (Ревакович Ростислав, 46)
«Олесько»: Мельник Андрій (Павлів Максим, 62), Поліщук Максим, Гірський Степан, Кравчук Микола, Чурко Олег, Абрамчук Тарас, Шафранський Сергій (Гавур Тарас, 46), Бойко Назар (Бойко Назар, 58), Сень Юрій, Лейб'юк Станіслав (Неворотін Андрій, 58), Гулевський Денис
Арбітр: Тарас Путас.
Асистенти арбітра: Андрій Боднарчук, Павло Кравчук.
Спостерігач арбітражу: Ярослав Грисьо.
Стадіон «Школяр», Львів.

На фото Ілони Одноріг: «Темп – Фенікс-2» перед переможним поєдинком з футбольним клубом «Олесько».