Новий чемпіонат Прем'єр-ліги Львівщини стартує 2-го квітня!

21.03.2025 13:35

Сьогодні за участі представників футбольних клубів відбулося жеребкування календаря ігор цьогорічного чемпіонату Прем'єр-ліги Львівської області, в якому за двоколовою системою в одній групі змагатимуться 14 команд.

Стартовий тур обласної «прем'єрки» розпочнеться 2-го квітня, а продовжиться 6-го квітня. Нагадаємо, що перше коло триватиме до 29-го червня. Завершитися цей чемпіонат має до кінця жовтня.