Сьогодні українські збірниці на стадіоні «СКІФ» зіграли товариський матч із футболістками буського «Надбужжя», які виступають у чемпіонаті Першої ліги України, і перемогли з рахунком 8:0. Утім, результат у цьому спарингу не мав жодного значення, адже насамперед для команди з Буська важливим було набратися досвіду у протистоянні із серйозними суперницями.
Звітний поєдинок судив арбітр із Самбора Тарас Козак, на лініях йому допомагали асистентки Олександра Вдовіна та Василина Чіх.
До слова, спаринги зі збірними України вже стали для «Надбужжя» традиційними – торік у листопаді підопічні Івана Томківа й Тараса Когута також грали з молодіжною жіночою збірною України.
Відзначимо, що молодіжна жіноча збірна України (WU-19) вийшла до Ліги А другого раунду відбору на дівоче Євро, де з 2-го до 8-го квітня цього року зіграє на Туманному Альбіоні у групі А3 з однолітками з Англії, Бельгії та Австрії.
Стартова одинадцятка буського «Надбужжя» у товариській зустрічі з молодіжною жіночою збірною України (зліва направо): у верхньому ряду Христина Масловська, Іванна Кейван, Олена Каліновська, Олеся Наумич, Ілона Данів, Ірина Кіщак; у нижньому ряду Лілія Суслинець, Яна Вельган, Яна Харчина, Аліна Сарамага, Тетяна Бакум.
На фото: стартова одинадцятка молодіжної жіночої збірної України у товариському поєдинку з буським «Надбужжям».