«Фенікс» (Підмонастир) – «Дністер» (Заліщики) 0:10
Голи: Михайленко (22; 57); Ландяк (35); Процик (39; 42); Бацман (54; 71); Шишигін (59); Дячинський (88); Захарків (90).
«Фенікс»: Федишин Володимир (Гнатів Максим, 46), Гладиш Назар, Заповський Ярослав, Никлович Ростислав, Перм'яков Володимир, Ревакович Ростислав, Чуплак Володимир, Шута Артур-Богдан (Бучко Ростислав, 46), Яців Владислав, Яців Денис, Павлишин Юрій (Андрушко Андріан, 46)
«Дністер»: Попович Єгор, Малащук Андрій, Тракало Олег, Бацман Станіслав, Кірієнко Іван (Федчишин Іван, 46), Шишигін Андрій (Шелаєв Даниїл, 76), Ландяк Микола (Дячинський Іван, 56), Білик Валентин (Павлусь Олександр, 63), Бобик Дмитро (Мостовий Володимир, 63), Михайленко Микита (Садовський Василь, 76), Процик Назар (Захарків Юрій, 56)
Лік забитим м'ячам гості з Тернопільщини відкрили в середині першого тайму, коли Микита Михайленко реалізував вихід один на один із голкіпером – 0:1. Невдовзі Микола Ландяк подвоїв перевагу колективу із Заліщиків – 0:2. Незадовго до свистка на перерву дублем відзначився Назар Процик – 0:4 після першого тайму.
Друга половина зустрічі пройшла також під диктовку гостей, які ще шість розписалися у воротах підмонастирців – 0:10 у підсумку.
В наступному турі, в неділю, 13-го квітня, «Фенікс» на виїзді протистоятиме «Соколу» з Михайлівки-Рубежівки Київської області.