Тарас Козак дебютував у Першій лізі України!

06.04.2025 15:40

Сьогодні 24-річний арбітр із Самбора Львівської області Тарас Козак уперше працював на поєдинку чемпіонату Першої ліги України – він судив протистояння тернопільської «Ниви» та вишгородського «Діназа» на стадіоні імені Романа Шухевича в Тернополі.

Звітна гра завершилося феєричною перемогою тернополян – 5:0.

Вітаємо Тараса з дебютом! Бажаємо йому стрімкого кар'єрного росту на ниві футбольного арбітражу і якомога більше вдалих матчів!На фото: під рясний квітневий снігопад арбітр Тарас Козак виводить команди на футбольне поле з підтрибунного приміщення.у своєму дебютному матчі в Першій лізі України.