Взимку наші представники у Другій лізі України підсилилися новими гравцями, водночас деякі футболісти залишили розташування команд.
Футбольний клуб «Куликів-Білка», який наразі займає третю сходинку турнірної таблиці, уклав контракти із сімома виконавцями:
▪️ 30-річним захисником Миколою КВАСНИМ. Микола встиг пограти за полтавську «Ворсклу», ФК «Львів», петрівський «Інгулець», рівненський «Верес». Попереднім його клубом був першоліговий «Агробізнес» із Волочиська Хмельницької області.
▪️ 30-річним гравцем лінії захисту, вихованцем львівських «Карпат» Олександр ДУДАРЕНКОМ, який виступав у командах Першої й Другої ліг України і навіть має досвід виступів в Українській Прем'єр-лізі у складі київського «Лівого берега».
▪️ 24-річним півзахисником Дмитром ПЕНТЕЛЕЙЧУКОМ. Ази футболу Дмитро опановував у чернівецькій «Буковині» та дитячо-юнацькій футбольній школі «Львова». 2019-го року він дебютував за ФК «Львів» в УПЛ. До переходу в «Куликів-Білку» грав за ФСК «Маріуполь» у Першій лізі України.
▪️ 22-річним півзахисником, вихованцем Академії футболу моршинської «Скали» Даниїлом ВОЛКОВИМ, котрий перебрався з волочиського «Агробізнеса». Свого часу Данило також був гравцем молодіжок луцької «Волині» та «Руху», основної команди мукачівського «Мункача».
▪️ 24-річним півоборонцем Віталієм РАВЛИКОМ, котрий, до речі, впродовж чотирьох років захищав кольори «Юності» (Верхня/Нижня Білка) на аматорському рівні. Равлик також грав за волочиський «Агробізнес», львівські «Карпати» та «Епіцентр» із Кам’янця-Подільського.
▪️ 22-річним півзахисником, вихованцем донецького «Шахтаря» Едвардом КОБАКОМ. У складі донеччан він брав участь в Юнацькій лізі УЄФА, викликався до юнацької збірної України. В Українській Прем'єр-лізі захищав кольори закарпатського «Минаю». Донедавна був гравцем київського «Локомотива» у Другій лізі України.
▪️ 25-річним нападником Олегом КОСОМ. Олег – вихованець львівських «Карпат». Виступав за черкаський «Дніпро», вишгородський «Діназ», футбольний клуб «ЮКСА» з Тарасівки Київської області й івано-франківське «Прикарпаття».
Тренерський штаб Богдана Костика поповнив 40-річний уродженець Куликова, екс-футболіст низки професіональних та аматорських команд Іван Дикий, а до медичного командного штабу приєдналася лікарка-дієтолог Лідія Грабовська.
Тим часом колектив із Куликова та Верхньої/Нижньої Білок припинив співпрацю з гравцями Остапом Гросем, Назаром Байруком, Артуром Ілюхіним, Богданом Іванченком, Юрієм Іваночком, Юрієм Репетою, Дмитром Рожком, Данилом Пилипчуком, Микитою Шарабурою, відеоаналітиком Володимиром Терлецьким і лікарем Назарієм Копотьом.
«Скалу 1911», яка йде п'ятою в турнірній таблиці, під час зимової перерви залишили Максим Авер'янов, Андрій Петрик, Ілля Цуркан, Іван Пастух та Іван Ткачик.
Натомість до стрийської команди прийшли 23-річний півзахисник, вихованець львівських «Карпат», екс-гравець «Юності» з Верхньої/Нижньої Білок і волочиського «Агробізнеса» Вадим ГУДЗІНСЬКИЙ, 21-річний оборонець Данило ЯНЮК (захищав кольори «Дружби» з Мирівки Київської області й київського «Локомотива» у Другій лізі України), 22-річний нападник Богдан ГОРА (на професіональному рівні грав за ФК «Нікополь», ФСК «Маріуполь», «Гірник» Горішні Плавні).