ФК «Куликів-Білка» (Куликів-Верхня/Нижня Білка) – «Пробій» (Городенка) 1:3
Голи: Кос (1) – Харук (26); Радульський (32); Сікач (55).
«Куликів-Білка»: Данкович Роман, Савошко Олександр (Береза Олег, 78), Калинчук Тимофій, Білий Василь, Дударенко Олександр (Гладкий Володимир, 62), Ничипоренко Олег, Копил Сергій (Равлик Віталій, 56), Кобак Едвард, Патуляк Віталій (Квасний Микола, 62), Волков Даниїл (Лебеденко Андрій, 46), Кос Олег
«Пробій»: Сердюк Роман, Гук Ігор, Савчин Володимир, Радульський Володимир, Феліпович Владислав, Борисевич Роман, Харук Руслан, Сікач Микола (Дриган Богдан, 61), Семотюк Владислав (Сондей Іван, 61), Оринчак Богдан (Бабанін Владислав, 85), Шарабура Микита (Палагнюк Василь, 77)
Вилучення: Кобак (49, друге попередження).
Підопічні Богдана Костика повели в рахунку вже на 33-ій секунді гри: новачок «Куликова-Білки» Олег Кос підібрав м'яча у володіннях суперника і з лінії воротарського майданчика завдав удару по воротах – 1:0.
Однак згодом, іще до перерви гості з Івано-Франківщини впродовж короткого проміжку часу під час стандартів двічі розписалися у воротах Романа Данковича. Спершу на 26-ій хвилині Владислав Феліпович навісив зі штрафного, а Руслан Харук у падінні пробив головою в дальній кут воріт – 1:1. За мить куликівці під час кутового не встежили у власній штрафній за Володимиром Радульським, який виграв верхову боротьбу й вивів свій колектив уперед – 2:1.
На 49-ій хвилині господарі залишилися в меншості – другу жовту картку отримав Едвард Кобак і дочасно зійшов із футбольного поля. Прикарпатівці швидко скористалися чисельною перевагою: шкіряного в ціль із близької відстані головою спрямував Микола Сікач – 3:1. Таким чином футболісти «Куликова-Білки» вдруге поступилися «Пробою» в цьому чемпіонаті – нагадаємо, що в першому колі «Пробій» переміг 2:0.
У наступному турі, в п'ятницю, 18-го квітня, «Куликів-Білка» зіграє на виїзді з одеським «Реал Фармою».