Дівчата з Буська здобули другу поспіль перемогу!

18.04.2025 16:29

Футболістки буського «Надбужжя» у дванадцятому турі чемпіонату України серед жіночих команд Першої ліги сезону-2024/2025 завдяки влучному удару Аліни Сарамаги здолали в рідних стінах «Ладомир-2» з Володимира Волинської області і піднялися на четверту сходинку турнірної таблиці.

В наступному турі, в неділю, 27-го квітня, буська команда гостюватиме в дівчат із закарпатського «Минаю».

ЖФК «Надбужжя» (Буськ) – ЖФК «Ладомир-2» (Володимир) 1:0
Гол: Сарамага (55).
«Надбужжя»: Бакум Тетяна, Кіселевич Анастасія, Харчина Яна, Каліновська Олена, Наумич Олеся, Суслинець Лілія (Тахтарова Вікторія, 90+2), Вельган Яна, Буй Інна, Кіщак Ірина (Данів Ілона, 80), Масловська Христина, Кейван Іванна (Сарамага Аліна, 54)
«Ладомир-2»: Зінько Антоніна, Орловська Ксенія, Дячук Анна, Базюк Ніколь, Крук Соломія (Назарук Ірина, 57; Шеінська Софія, 90+1), Крайнічук Тетяна, Бурденюк Дарія, Семенюк Ангеліна, Єфімчук Тетяна, Косяк Олександра, Нечитайло Тетяна