На лініях йому допомагали асистенти зі Львова Юрій Ковальчук і Павло Кравчук.
Поєдинок завершився перемогою городенківської команди з рахунком 5:1.
Вітаємо Олега з дебютом! Бажаємо йому стрімкого кар'єрного росту на ниві футбольного арбітражу і якомога більше вдалих ігор!
На фото: арбітр Олег Кузик.