Олег Кузик дебютував у Другій лізі України!

18.04.2025 17:03

Сьогодні 25-річний арбітр Олег Кузик зі Стрия Львівської області вперше працював на матчі чемпіонату Другої ліги України – він судив у Городенці на Івано-Франківщині протистояння місцевого «Пробою» та «Ужгорода».

На лініях йому допомагали асистенти зі Львова Юрій Ковальчук і Павло Кравчук.

Поєдинок завершився перемогою городенківської команди з рахунком 5:1.

Вітаємо Олега з дебютом! Бажаємо йому стрімкого кар'єрного росту на ниві футбольного арбітражу і якомога більше вдалих ігор!На фото: арбітр Олег Кузик.