ФК «Добросин» – фіналіст Кубка Весни-2025!

22.04.2025 19:37

У півфінальному поєдинку цьогорічного розіграшу Кубка Весни пам'яті Володимира Якубовського команда з Добросина завдяки голу Юрія Прибули обіграла добротвірський «Енергетик» і тепер найближчої неділі у вирішальній битві за трофей поміряється силами з «Малеховом».

КУБОК ВЕСНИ, СЕЗОН-2025

1/2 ФІНАЛУ

Вівторок, 22-ге квітня.

ФК «Добросин» – «Енергетик» (Добротвір) 1:0
Гол: Прибула Ю. (56).
«Добросин»: Прибула Руслан, Маслюк Ігор, Породько Сергій (Холод Маркіян, 80), Марушко Олег, Цюпка Богдан (Ган Ігор, 90+2), Лука Богдан, Мазан Максим (Малахівський Володимир, 87), Слотвінський Юрій, Василишин Віталій (Никодим Андрій, 90+3), Прибула Юрій (Марушко Роман, 85), Гец Ігор
«Енергетик»: Дмитраш Юрій, Коречко Юрій, Легедза Олег (Мороз Максим, 66), Ільків Олег (Равлик Олег, 46), Дрига Максим, Дрига Олег, Коник Віталій (Задорожний Сергій, 89), Маляр Ярослав (Саман Йосип, 68), Омеляновський Богдан, Луцик Денис, Гуменюк Володимир
Вилучення: Гец (66, друге попередження) – Дрига М. (66, друге попередження).
Арбітр: Тарас Путас.
Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Ігор Козоріз.
Спостерігач арбітражу: Ярослав Грисьо.
Стадіон «Сільський», Панчишини.