Миколаївці зіграли внічию на Житомирщині

26.04.2025 15:07

Футболісти «Миколаєва» напіврезервним складом на заключних хвилинах вирвали вольову мирову в матчі чотирнадцятого туру чемпіонату України серед аматорів сезону-2024/2025 проти команди «VIVAD» із Романова.

«VIVAD» (Романів) – ФК «Миколаїв» 1:1
Голи: Шевчук (67) – Криницький (82).
«VIVAD»: Сингаївський Ілля, Базь Вадим, Барановський Богдан, Мосійчук Богдан, Павловський Денис, Мельниченко Владислав (Швець Дмитро, 61; Яворський Денис, 76), Шевчук Володимир, Гриневич Денис (Яцковець Ігор, 46), Духніч Михайло (Мазуренко Роман, 46), Ластовка Валентин (Березін Микола, 58), Поліщук Ілля
«Миколаїв»: Бурмас Мар'ян, Дзюрах Роман, Коваль Григорій, Лучка Вадим, Давидяк Мар'ян, Курбанов Олег, Кривуля Ростислав, Данилів Максим (Оприск Олег, 70), Федак Василь (Фіялкович Андрій, 69), Криницький Олег, Цюпка Назар

У середині другого тайму Володимир Шевчук вистрілив із-за меж штрафної площі по центру воріт під поперечину – голкіпер миколаївської команди Мар'ян Бурмас у цьому епізоді не зміг приборкати кулястого – 0:1.

Миколаївці продовжували тиснути на ворота суперника і зрівняли рахунок під завісу протистояння, коли Олег Криницький із лінії карного майданчика поцілив у дальній нижній кут воріт – 1:1 у підсумку.

В наступному турі, в неділю, 4-го травня, «Миколаїв» удома зіграє проти «Агрона» з Великих Гаїв Тернопільської області.