ФК «Куликів-Білка» здобув розгромну перемогу

26.04.2025 18:01

Підопічні Богдана Костика вперше після зимової перерви перемогли в чемпіонаті Другої ліги України, відвантаживши у п'ятнадцятому турі три «сухі» м'ячі команді «Самбір – Нива-2».

ФК «Куликів-Білка» (Куликів-Нижня/Верхня Білка) – ФК «Самбір – Нива-2» (Тернопіль) 3:0
Голи: Равлик (32); Кос (65); Ничипоренко (90+6 з пен.).
«Куликів-Білка»: Данкович Роман, Калинчук Тимофій, Квасний Микола, Дударенко Олександр, Малецький Павло, Ничипоренко Олег, Лебеденко Андрій (Копил Сергій, 74), Пентелейчук Дмитро (Волков Даниїл, 74), Патуляк Віталій (Кос Олег, 60), Равлик Віталій (Береза Олег, 60), Панасюк Олег (Кобак Едвард, 85)
«Самбір – Нива-2»: Ріпак Павло, Бац Мар'ян, Величко Петро (Скочеляс Дмитро, 72), Вадовський Максим, Вишинський Богдан-Юліан (Крамарчук Максим, 82), Михайлів Юрій, Бідзінський Богдан (Макаров Дмитро, 66), Янчишин Назар, Пежинський Максим, Довбецький Денис (Климак Владислав, 66), Кицун Марко (Садовнік Вадим, 72)

На 32-ій хвилині гри Олег Панасюк із правого флангу увірвався у штрафну площу й переадресував кулястого на дальню стійку, звідки Віталій Равлик грудьми заштовхав сферу у ворота – 1:0.

Невдовзі після перерви Олег Кос замкнув головою подачу Дмитра Пентелейчука з кутового – 2:0. Перед самісіньким фінальним свистком Кос заробив пенальті, який упевнено реалізував Олег Ничипоренко – 3:0.

У наступному турі, в суботу, 3-го травня, «Куликів-Білка» гостюватиме на Закарпатті у «Вільхівців».