«Фенікс» знову отримав болючого ляпаса «на аматорах»

26.04.2025 18:30

Цього разу футболісти підмонастирського «Фенікса» в чотирнадцятому турі чемпіонату України серед аматорських команд сезону-2024/2025 пропустили сім «сухих» м'ячів від «Колоса» з Полонного Хмельницької області.

«Фенікс» (Підмонастир) – «Колос» (Полонне) 0:7
Голи: Демчик (10); Бартошук (24; 34); Костенко (45); Крейч (74; 82); Вакула (84).
«Фенікс»: Федишин Володимир (Гнатів Максим, 66), Яців Денис, Чуплак Володимир, Шута Максим-Любомир, Цень Роман, Яців Владислав (Гладиш Назар, 72), Шута Артур-Богдан, Никлович Ростислав (Перм'яков Володимир, 46), Бучко Ростислав, Ревакович Ростислав (Андрушко Андріан, 46), Павлишин Юрій (Приступа Максим, 66)
«Колос»: Петриченко Богдан (Омелянюк Андрій, 46), Носарєв Ігор (Скидан Валерій, 55), Ілюхін Артур, Луцюк Дмитро, Федорчук Віктор, Бартошук Андрій (Попадюк Олександр, 76), Демчик Дмитро (Вакула Дмитро, 62), Борисевич Віталій (Дерман Максим, 81), Костенко Кирило, Притуляк Олексій (Обаміна Майкл, 46), Скоцький Богдан (Крейч Микола, 46)

До перерви гості п'ять разів розписалися у воротах колективу з Підмонастиря – забитими м'ячами відзначилися Дмитро Демчик і Кирило Костенко, а Андрій Бартошук записав до свого активу дубль.

Незадовго до завершення поєдинку «колосівці» ще тричі змусили підмонастирців витягувати сферу із сітки власних воріт – двічі забив Микола Крейч й одного разу Дмитро Вакула – 0:7 у підсумку. Таким чином підмонастирська команда зазнала в чемпіонаті аматорів третьої поспіль поразки із загальним рахунком 0:27...

У наступному турі, в неділю, 4-го травня, «Фенікс» прийматиме гостомельську «Мрію».