ФК «Миколаїв» – «Агрон» (Великі Гаї) 1:3
Голи: Андрієшин (59, автогол) – Гром'як (16 з пен.; 35); Намуйлик (50).
«Миколаїв»: Бурмас Мар'ян, Гурський Андрій, Дзюрах Роман, Давидяк Мар'ян (Славецький Віталій, 82), Коваль Григорій, Лучка Вадим (Гумен Юрій, 88), Кривуля Ростислав (Дмуховський Андрій, 52), Курбанов Олег (Данилів Максим, 41; Фіялкович Андрій, 88), Качор Максим, Криницький Олег, Цюпка Назар
«Агрон»: Рогаль Іван, Ковалик Віктор, Андрієшин Роман, Щербатюк Євген, Соколовський Юрій, Кохман Ігор, Намуйлик Петро (Павлович Станіслав, 90), Пришнівський Володимир (Пошелюжний Денис, 90+3), Гром'як Тарас, Мельник Роман (Гайковий Володимир, 64), Харчук Дмитро (Онищук Володимир, 83)
На 15-ій хвилині гри після подачі з кутового арбітр угледів гру рукою Григорія Коваля у власній штрафній площі і призначив пенальті у ворота господарів. Тарас Гром'як з одинадцятиметрової позначки переграв Мар'яна Бурмаса – 0:1.
Невдовзі Володимир Пришнівський розрізною передачею переадресував кулястого на Гром'яка, той зблизився з голкіпером і покотив сферу в порожні ворота – 0:2, за такого результату на табло команди пішли відпочивати.
На старті другого тайму гості подали кутовий, Петро Намуйлик пробив – і м'яч опинився у воротах – 0:3. Невдовзі право на кутовий заробили миколаївці: Коваль із корнера завантажив шкіряного у володіння суперника, й кулястий від Романа Андрієшина залетів у сітку – 1:3.
В наступному турі, в неділю, 11-го травня, «Миколаїв» зіграє на виїзді проти «Сокола» з Михайлівки-Рубежівки Київської області.