У Вищій лізі 8 колективів зіграють в одній групі за двоколовою системою (вдома й на виїзді) – таким чином визначаться чемпіон, срібний і бронзовий призери.
Перша ліга складається з двох груп по 6 колективів, які спочатку зіграють у два кола. Після цього команди, що посядуть у групах перші, другі і треті місця, в одне коло розіграють між собою медалі першості, а всі інші першолігові колективи – аналогічно поборються за Кубок юніорської ліги.
Стартові поєдинки звітного чемпіонату мають відбутися вже найближчим часом.
Також на жовтень заплановане проведення розіграшу Кубка Львівщини серед юніорів.


