«VIVAD» (Романів) – «Фенікс» (Підмонастир) 2:0
Голи: Поліщук (59); Мазуренко (90+3).
«VIVAD»: Сингаївський Ілля, Березін Микола, Гриневич Денис (Мазуренко Роман, 53), Духнич Михайло, Ластовка Валентин (Барановський Богдан, 63; Коваленко Дмитро, 89), Мельниченко Владислав (Фудзіцький Максим, 75), Мосійчук Богдан, Павловський Денис, Поліщук Ілля, Шевчук Володимир, Яцковець Ігор (Яворський Денис, 56)
«Фенікс»: Федишин Володимир, Никлович Ростислав, Чуплак Володимир, Шута Максим-Любомир, Гладиш Назар, Шута Артур-Богдан, Бучко Ростислав, Перм'яков Володимир, Ревакович Ростислав, Приступа Максим (Мартинюк Микола, 75), Павлишин Юрій (Заповський Ярослав, 65)
Господарі впродовж усього поєдинку володіли перевагою й тиснули на ворота підмонастирської команди. «Фенікс» надійно стримував цей натиск, тож перша половина зустрічі завершилася без забитих м'ячів.
Та на 59-ій хвилині гри романівська команда відкрила рахунок: голкіпер колективу з Підмонастиря Володимир Федишин відбив кулястого після пострілу суперника, а Ілля Поліщук миттю результативно зіграв на добиванні – 0:1.
У компенсований час Роман Мазуренко промчав до володінь Федишина і, щойно увійшовши в карний майданчик, пробив низом у кут воріт, довівши справу до підсумкових 0:2.
В наступному турі, в суботу, 17-го травня, «Фенікс» поїде на Тернопільщину до великогаївського «Агрона».