Команда зі Львова – тріумфатор Весняного Кубка Ліги Дужих!

12.05.2025 13:43

Львівська «Покрова-Амп» без пропущених м'ячів завоювала золоті нагороди Суперліги Весняного Кубка Ліги Дужих, який минулими вихідними провела в Києві на стадіоні навчально-тренувального комплексу імені Віктора Баннікова Українська асоціація футболу.

У цьому інклюзивному футбольному турнірі брали участь футболісти з ампутацією або порушенням функції однієї з кінцівок – загалом вісім колективів зі Львова, Дніпра, Вінниці, Луцька, Донецька та Київщини, які змагалися у Суперлізі і Першій лізі.

Відзначимо, що гравці «Покрови-Амп» виступали в цих змаганнях двома складами. На шляху до фіналу перша команда львів'ян здолала трьох суперників із рахунком 1:0, а у вирішальній грі за головний трофей узяла гору над опонентами із «Шахтар Сталеві» – 3:0. Другий склад «Покрови-Амп» у підсумку посів третю сходинку на п'єдесталі.

До слова, матчі звітного турніру, зокрема, судив арбітр зі Стрия Львівської області Олег Кузик.На фото: Олег Кузик (сьомий зліва) в когорті арбітрів, які судили поєдинки Весняного Кубка Ліги Дужих.