На півфінальній стадії футболістки закарпатського «Минаю» в компенсований час вирвали перемогу 3:2 над «Маріуполем», а костопільська «Погорина» з рахунком 1:0 здолала чернігівську «Юність».
Вирішальна дуель між «Погориною» й «Минаєм» завершилася мінімальною звитягою (2:1) представниць Рівненщини – вони вибороли золоті нагороди і звання чемпіона Першої ліги України, а закарпатівкам, відповідно, дісталося «срібло».
Бронзові медалі здобули гравчині «Маріуполя», обігравши в матчі за третє місце «Юність» із Чернігова – 2:0.
Переможця та призерок нагороджувала очільниця Комітету жіночого і дівочого футболу УАФ Анастасія Кліпаченко.
Нагадаємо, що у Групі А цього чемпіонату виступали футболістки буського «Надбужжя» і львівського «Руху», які фінішували відповідно на четвертій та сьомій сходинках турнірної таблиці.