Львівщина прийняла фінальний етап жіночої Першої ліги України

19.05.2025 13:40

Наприкінці минулого тижня в місті Буську Львівської області на стадіоні місцевої дитячо-юнацької спортивної школи, яку очолює Богдан Пасічник, відбулися поєдинки фінального етапу чемпіонату України серед жіночих команд Першої ліги сезону-2024/2025.

У ньому змагалися чотири найкращі за підсумками групового раунду колективи.

На півфінальній стадії футболістки закарпатського «Минаю» в компенсований час вирвали перемогу 3:2 над «Маріуполем», а костопільська «Погорина» з рахунком 1:0 здолала чернігівську «Юність».

Вирішальна дуель між «Погориною» й «Минаєм» завершилася мінімальною звитягою (2:1) представниць Рівненщини – вони вибороли золоті нагороди і звання чемпіона Першої ліги України, а закарпатівкам, відповідно, дісталося «срібло».

Бронзові медалі здобули гравчині «Маріуполя», обігравши в матчі за третє місце «Юність» із Чернігова – 2:0.

Переможця та призерок нагороджувала очільниця Комітету жіночого і дівочого футболу УАФ Анастасія Кліпаченко.

Нагадаємо, що у Групі А цього чемпіонату виступали футболістки буського «Надбужжя» і львівського «Руху», які фінішували відповідно на четвертій та сьомій сходинках турнірної таблиці.