До Львова привезли «Золоті м'ячі»!

30.05.2025 10:50

Престижні міжнародні нагороди легенд українського футболу в одному місці – у Львові на площі Ринок триває відкрита виставка «Золотих м'ячів» Олега Блохіна, Ігоря Бєланова й Андрія Шевченка, якими їх удостоїли відповідно у 1975-му, 1986-му і 2004-му роках.

Її організували, аби надихнути дітей займатися футболом і показати, що завдяки наполегливим старанням завжди можна досягти значного успіху й найвищих вершин.

Побачити «Золоті м'ячі» і зробити з ними світлини можна сьогодні та завтра з 10:00 до 20:00.

Відзначимо, що місто Лева стало першим серед одинадцяти міст України, в яких заплановане представлення цих футбольних нагород.На фото Романа Балюка: Андрій Шевченко, Ігор Бєланов та Олег Блохін зі своїми «Золотими м’ячами» у Львові, 29-те травня 2025-го року.