Дівочий чемпіонат Львівщини (WU-12): фінальні акорди

08.06.2025 13:51

У першу суботу червня відбулися заключні поєдинки чемпіонату Львівської області серед дівчат вікової категорії WU-12 (гравчинь 2012-2013-го років народження) сезону-2024/2025.

За їх підсумками срібні нагороди вибороли юні футболістки новояворівської «Янтарочки» (тренер Зеновій Писюра), «бронза» дісталася команді Дитячо-юнацької спортивної школи Буська (тренер Іван Томків).

Чемпіоном, нагадаємо, дочасно став шептицький «Шахтар», який на чолі з тренером Сергієм Васьком.набрав максимальну кількість очок.

ТУР 10

«Шахтар» (Шептицький) – Новороздільська ДЮСШ 9:0

ЖФК «Рута» (Дрогобич) – ФЖК «Янтарочка» (Новояворівськ) 0:1

ДЮСШ Буськ – ЖФК «Червона калина» (Стрілки, Самбірський р-н.) +:–

Одразу по завершенні матчів очільник Комітету жіночого футболу ЛАФ Мирослав Дорош нагородив переможця і призерів. Усі учасниці чемпіонату отримали в подарунок футбольні м'ячі.

Найкращих гравчинь відзначили індивідуальними нагородами:

⚽️ Катерина Мельнічук («Шахтар» Шептицький) – найкраща воротарка

⚽️ Віолета Прус (ДЮСШ Буськ) – найкраща захисниця

⚽️ Надія Кіндратів (ЖФК «Рута» Дрогобич) – найкращий півзахисниця

⚽️ Марта Палюх (ФЖК «Янтарочка» Новояворівськ) – найкраща нападниця

⚽️ Діана Гніздовська (Новороздільська ДЮСШ) – найкраща нападниця

⚽️ Аніта Кінах («Шахтар» Шептицький) – найкраща бомбардирка (23 голи)

На фото: «Шахтар» (Шептицький) – переможець чемпіонату Львівської області серед дівчат вікової категорії WU-12.

На фото: ФЖК «Янтарочка» (Новояворівськ) – срібний призер чемпіонату Львівської області серед дівчат вікової категорії WU-12.

На фото: ДЮСШ Буськ – бронзовий призер чемпіонату Львівської області серед дівчат вікової категорії WU-12.