За їх підсумками срібні нагороди вибороли юні футболістки новояворівської «Янтарочки» (тренер Зеновій Писюра), «бронза» дісталася команді Дитячо-юнацької спортивної школи Буська (тренер Іван Томків).
Чемпіоном, нагадаємо, дочасно став шептицький «Шахтар», який на чолі з тренером Сергієм Васьком.набрав максимальну кількість очок.
ТУР 10
«Шахтар» (Шептицький) – Новороздільська ДЮСШ 9:0
ЖФК «Рута» (Дрогобич) – ФЖК «Янтарочка» (Новояворівськ) 0:1
ДЮСШ Буськ – ЖФК «Червона калина» (Стрілки, Самбірський р-н.) +:–
Одразу по завершенні матчів очільник Комітету жіночого футболу ЛАФ Мирослав Дорош нагородив переможця і призерів. Усі учасниці чемпіонату отримали в подарунок футбольні м'ячі.
Найкращих гравчинь відзначили індивідуальними нагородами:
Катерина Мельнічук («Шахтар» Шептицький) – найкраща воротарка
Віолета Прус (ДЮСШ Буськ) – найкраща захисниця
Надія Кіндратів (ЖФК «Рута» Дрогобич) – найкращий півзахисниця
Марта Палюх (ФЖК «Янтарочка» Новояворівськ) – найкраща нападниця
Діана Гніздовська (Новороздільська ДЮСШ) – найкраща нападниця
Аніта Кінах («Шахтар» Шептицький) – найкраща бомбардирка (23 голи)
На фото: «Шахтар» (Шептицький) – переможець чемпіонату Львівської області серед дівчат вікової категорії WU-12.
На фото: ФЖК «Янтарочка» (Новояворівськ) – срібний призер чемпіонату Львівської області серед дівчат вікової категорії WU-12.
На фото: ДЮСШ Буськ – бронзовий призер чемпіонату Львівської області серед дівчат вікової категорії WU-12.

