За трофеї змагалися тріумфатори попередньої – районної стадії. Переможцем стала команда середньої загальноосвітньої школи №73 міста Львова, яка у вирішальній дуелі з рахунком 7:0 обіграла однолітків із ліцею села Стрілки Самбірського району.
В матчі за третє місце учні Буського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Золочівського району виявилися сильнішими за суперника з Великомостівського ліцею Шептицького району – підсумковий результат 2:0.
Перед цим ці чотири колективи помірялися силами у півфіналі: Великомостівський ліцей – СЗШ №73 міста Львова 0:6, Буський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 – Ліцей села Стрілки 1:1 (серія післяматчевих пенальті 1:2).
Учасників фінальної частини обласного етапу «Шкільного м'яча» нагороджував почесний член Львівської асоціації футболу Ярослав Грисьо – він вручив усім дітям ексклюзивні пам'ятні дипломи, а також кубки переможцеві та призерам. Водночас кожна команда отримала по комплекту футбольних м'ячів.
На фото: команда загальноосвітньої середньої школи №73 міста Львова – переможець «Шкільного м'яча-2025».
На фото: команда ліцею села Стрілки Самбірського району – срібний призер «Шкіряного м'яча-2025».
На фото: команда Буського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Золочівського району – бронзовий призер «Шкіряного м'яча».
На фото: команда Великомостівського ліцею Шептицького району – учасник фінальної частини обласного етапу «Шкіряного м'яча-2025».
