ФК «Миколаїв» залишився без головного тренера

21.06.2025 22:13

Після сьогоднішнього матчу з «П'ятничанами» (0:1) у чемпіонаті Прем'єр-ліги Львівської області футбольний клуб «Миколаїв» за обопільною згодою сторін припинив співпрацю зі своїм головним тренером Віталієм Шумським.

До кінця першого кола обласної «прем'єрки» миколаївську команду тренуватимуть її досвідчені футболісти Григорій Коваль та Андрій Гурський, а перед стартом другої половини чемпіонських перегонів керівництво клубу має офіційно представити нового наставника «Миколаєва».

Віталій Шумський очолював миколаївців із початку 2023-го року. Під його керівництвом «Миколаїв» став чемпіоном (минулого сезону) і срібним призером Львівщини (в сезоні-2023), торік виграв Кубок України серед аматорів, здобув Кубок Львівської області-2023, був фіналістом Кубка Львівщини-2024, дійшов до 1/16 фіналу Кубка України серед професіоналів, а цьогоріч виступав у чвертьфіналі плей-оф аматорського чемпіонату України.