ФК «Куликів-Білка» переможно розпочав чемпіонат!

26.07.2025 18:04

У першому турі чемпіонату Другої ліги України сезону-2025/2026 об'єднана команда Куликова та Верхньої і Нижньої Білок під керівництвом нового головного тренера Сергія Атласюка мінімально обіграла на Закарпатті «Вільхівці».

СК «Вільхівці» – ФК «Куликів-Білка» (Куликів-Верхня/Нижня Білка) 1:2
Голи: Шестаков (64) – Панасюк (8); Шарабура (28).
«Вільхівці»: Абрамов Михайло, Грачов Володимир, Гаврилюк Андрій, Нємчанінов Дмитро, Андріца Артем, Фундук Владислав (Петрик Андрій, 62), Вагін Ігор, Панасенко Сергій, Шестаков Михайло, Боцьків Святослав (Тимошенко Кирило, 62), Дебич Василь (Базаров Єгор, 83)
«Куликів-Білка»: Данкович Роман, Савошко Олександр (Гуменяк Дмитро, 65), Турко Назарій, Калинчук Тимофій (Поповський Ілля, 78), Дударенко Олександр, Ничипоренко Олег, Лебеденко Андрій (Малецький Павло, 57), Патуляк Віталій (Станкович Іван, 57), Панасюк Олег, Волков Даниїл, Шарабура Микита (Кос Олег, 65)
Вилучення: Панасенко (90+2, друге попередження).

Лік забитим м'ячам уже на 8-ій хвилині гри відкрив Олег Панасюк, замкнувши головою навіс партнера з лівого флангу в район одинадцятиметрової позначки – 1:0.

У середині першого тайму Даниїл Волков зі штрафного м'яко навісив на дальню стійку, а Микита Шарабура першим же дотиком ноги спрямував шкіряного в ціль – 2:0.

Після перерви закарпатці один гол відквитали: Василь Дебич у карному майданчику віддав передачу на досвідченого Михайла Шестакова, і той пробив низом по воротах – 2:1. Більше голів у цій дуелі вболівальники не побачили. 

В наступному турі, в неділю, 3-го серпня, «Куликів-Білка» в рідних стінах протистоятиме вінницькій «Ниві».