Прем'єр-ліга Львівщини-2025: найкращі в першому колі

01.08.2025 13:20

Комітет проведення змагань Львівської асоціації футболу сформував символічну збірну Прем'єр-ліги Львівщини за підсумками матчів першого кола.

Голкіпер: Василь ГОЛУБІЦЬКИЙ (СК «Нафтовик» Борислав).

Лінія захисту: Олег ЛУЦІВ (СК «Нафтовик» Борислав), Юрій КУЛЬМАТИЦЬКИЙ (ФК «Мостиська»), Андрій ГУРСЬКИЙ (ФК «Миколаїв»).

Лінія півзахисту: Богдан ІВАНЧЕНКО (СК «Нафтовик» Борислав), Володимир АНТОНЮК (ФК «Покрова – Куликів-2» Львів/Нижня Білка), Віталій КРИВОРУКА (ФК «Мостиська»), Дмитро КРИВОРУЧИШАК (СК «Нафтовик» Борислав).

Лінія нападу: Мар'ян МАРКО (ФК «Мостиська»), Юрій СВЯТИЙ (ФК «Мостиська»), Святослав ЗУБАР (ФСК «Гірник» Новояворівськ).

Відзначимо, що до потенційних кандидатів у символічну збірну не включаються футболісти, які у першому колі мали професіональні контракти або ж були вилучені з футбольного поля за серйозні ігрові порушення.