«Ворскла» (Полтава) – ФСК «Фенікс-Маріуполь» (Підмонастир) 2:1
Голи: Буренко (57); Татарков (67 з пен.) – Сидоренко (4).
«Ворскла»: Лавута Кирило, Дмитрук Тарас, Шершень Михайло, Червак Вадим, Дворовенко Владислав, Семотюк Владислав (Принс Чібуезе, 88), Пріхна Дмитро, Войцеховський Владислав, Татарков Микита (Чідомере Алекс, 76), Байдал Антон (Крохмаль Микита, 78), Буренко Матвій (Сердюк Артем, 76)
«Фенікс-Маріуполь»: Жупанський Віталій, Балан Денис, Болденков Валерій, Білий Роман, Корешков Валентин, Петько Сергій (Буряк Руслан, 66), Сидоренко Владислав, Ременяк Артур (Ковалюк Роман, 66), Непейпієв Руслан (Панчишин Орест, 55), Янчак Вадим (Оробець Іван, 46), Нич Назарій (Рогачов Микита, 83)
Підмонастирці вийшли вперед у дебюті зустрічі: на 4-ій хвилині гри Владислав Сидоренко отримав передачу на лівому фланзі, забіг у штрафну площу і вистрілив під поперечину – 1:0.
На початку другої 45-хвилинки колектив із Полтави зрівняв рахунок – голом відзначився залишений без опіки в карному майданчику Матвій Буренко – 1:1. Згодом полтавці заробили пенальті, який реалізував досвідчений Микита Татарков – 1:2 у підсумку.
В наступному турі, в понеділок, 11-го серпня, «Фенікс-Маріуполь» зіграє вдома проти івано-франківського «Прикарпаття-Благо».