Перша ліга Львівщини-2025: розпочалося друге коло!

02.08.2025 18:31

Сьогодні відбувся перенесений матч шістнадцятого туру Першої ліги Львівської області – «Миколаїв-2» (під такою назвою тепер виступає «Легіон» зі Стільська, який під час літньої перерви уклав меморандум про співпрацю з «Миколаєвом») забив два «сухі» м'ячі у ворота юних «динамівців».

ПЕРША ЛІГА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, СЕЗОН-2025

Субота, 2-ге серпня.

ТУР 16

«Динамо» (Львів/Пустомити) – ФК «Миколаїв-2» 0:2
Голи: Федина (40); Федак (41).
«Динамо»: Стегніцький Назарій, Звір Роман, Борух Віктор (Планджиєв Андрій, 46), Микитин Вадим, Гладкий Назарій (Щурко Денис-Іван, 58; Білоус Остап, 90+2), Боднар Олег, Байдак Ростислав, Солодкий Данило (Коржинський Денис, 78), Лабик Олександр (Казмірук Олег, 85), Соколов Арсеній (Кузик Станіслав, 78), Середа Богдан    
Старший тренер: Тарас Чопик.
«Миколаїв-2»: Путренко Роман (Дейнека Валентин, 78), Мельничук Віталій (Грица Ярослав, 61), Фарина Володимир (Кравчук Микола, 71), Холін Олександр, Королевич Ігор, Білик Олег, Ханас Василь (Поглод Олег, 66), Нога Святослав, Федина Іван (Нога Тарас, 66), Федак Василь (Яценків Максим, 73), Білан Даниїл (Богданов Микола, 46)    
Головний тренер: Василь Дабіжа.
Арбітр: Тарас Путас.
Асистенти арбітра: Ігор Козоріз, Володимир Макойда.
Спостерігач арбітражу: Орест Файда.
Стадіон «Будівельник», Пустомити.