ФСК «Фенікс-Маріуполь» (Підмонастир) – «Прикарпаття-Благо» (Івано-Франківськ) 0:2
Голи: Хома (2); Француз (39 з пен.).
«Фенікс-Маріуполь»: Жупанський Віталій, Балан Денис, Болденков Валерій, Білий Роман, Корешков Валентин, Петько Сергій (Оробець Іван, 61), Сидоренко Владислав (Нич Назарій, 71), Ременяк Артур (Богданов Андрій, 61), Непейпієв Руслан (Ковалюк Роман, 46), Панчишин Орест (Радченко Максим, 79), Буряк Руслан
«Прикарпаття-Благо»: Бобинець Андрій, Чушенко Владислав, Француз Василь, Швець Сергій, Жмуйда Олександр, Проців Максим (Титов Дмитро, 81), Беспалько Євген (Геник Василь, 71), Радульський Юрій, Соловйов Максим (Барчук Роман, 89), Цюцюра Василь (Михальчук Павло, 46), Хома Андрій (Трофим'юк Мирослав, 71)
Прикарпатці вийшли вперед уже на 2-ій хвилині поєдинку: Орест Панчишин відпасував до воріт на голкіпера Віталія Жупанського, того випередив Андрій Хома і закотив сферу у ворота – 0:1.
Під завісу першого тайму івано-франківці заробили пенальті, який реалізував Василь Француз – 0:2.
Після перерви гості були ближчими до того, аби збільшити свою перевагу, аніж господарі до скорочення відставання в рахунку.
В наступному турі, в неділю, 17-го серпня, «Фенікс-Маріуполь» гостюватиме в команди «ЮКСА» з Тарасівки Київської області.