Куликівці здобули вдома вольову перемогу!

30.08.2025 15:06

Вирішальний гол у поєдинку п'ятого туру чемпіонату Другої ліги України сезону-2025/2026 проти київського «Атлета» футболісти «Куликова-Білки» забили на заключних хвилинах гри.

ФК «Куликів-Білка» (Куликів-Верхня/Нижня Білка) – «Атлет» (Київ) 2:1
Голи: Панасюк (76); Поповський (90+7) – Бабич (55).
«Куликів-Білка»: Данкович Роман, Дударенко Олександр, Турко Назарій, Калинчук Тимофій (Поповський Ілля, 61), Савошко Олександр (Малецький Павло, 65), Лебеденко Андрій, Копил Сергій (Боднар Роман, 65), Волков Даниїл (Ничипоренко Олег, 46), Станкович Іван, Панасюк Олег, Кос Олег (Равлик Віталій, 61)
«Атлет»: Шпаченко Ілля, Ченбай Сергій (Білозеров Михайло, 72), Даниленко Євгеній, Гаркуша Назар, Стрілець Артем, Тищенко Даниїл (Мурашенко Іван, 68), Мовчан Микита (Липовий Андрій, 86), Шишкін Сергій (Теймуров Фарман, 68), Гордеєв Антон (Крицький Олександр, 46), Пресіч Назар, Бабич Ростислав

Невдовзі після початку другого тайму Микита Мовчан переадресував м'яча на Ростислава Бабича, той увійшов у карний майданчик і вистрілив по воротах – 0:1.

На 76-ій хвилині гри Олег Панасюк пробив зі штрафного в нижній кут воріт – м'яч від стійки залетів у ворота – 1:1.

А в компенсований час 15-річний Роман Боднар подав із кута штрафної площі на дальню стійку, й Ілля Поповський першим же дотиком відправив кулястого в ціль – 2:1, є перша домашня звитяга куликівців у цьому чемпіонаті!

В наступному турі, в середу, 3-го вересня, «Куликів-Білка» протистоятиме на виїзді житомирському «Поліссю-2».