Дербі Львівщини завершилося перемогою буських футболісток

07.09.2025 15:33

Новояворівська «Янтарочка» після річної паузи повернулася в жіночий чемпіонат Першої ліги України.

Повернення вийшло болючим – у стартовому турі оновлена команда з Новояворівська пропустила на виїзді дванадцять «сухих» м'ячів від опоненток із Буська.

В наступному турі, в неділю, 21-го вересня, «Надбужжя» зіграє в рідних стінах із «Володимирським ліцеєм», а гравчині «Янтарочки» цього ж дня прийматимуть команду хмельницької ДЮСШ №1.

ЖФК «Надбужжя» (Буськ) – ЖФК «Янтарочка» (Новояворівськ) 12:0
Голи: Буй (10; 52); Масловська (27; 34; 44; 60; 71); Сарамага (39); Каліновська (62); Матвійчук (75); Берник (76); Вельган (81).
«Надбужжя»: Бакун Тетяна (Гінда Андріана, 66), Суслинець Лілія (Янів Юлія, 73), Харчина Яна, Каліновська Олена, Наумич Олеся (Форманюк Марія, 73), Кейван Іванна (Гейко Єва, 66), Вельган Яна, Сарамага Аліна (Берник Юлія, 66), Буй Інна (Данів Ілона, 66), Кіщак Ірина, Масловська Христина (Матвійчук Вікторія, 73)
«Янтарочка»: Костюніна Анастасія, Тицейко Любов, Яблонська Ганна (Церук Тетяна, 70; Пастух Вероніка, 86), Кіщак Марта, Токарєва Тетяна, Тиран Мар'яна, Обух Соломія, Романюк Дана (Петяк Христина, 61), Лукачина Анастасія, Курлятович Вікторія (Брошко Юліана, 46), Пукас Олена