«Фенікси» зазнали поразки від лідера

07.09.2025 18:03

Футболісти підмонастирського «Фенікса-Маріуполя» у п'ятому турі чемпіонату Першої ліги України сезону-2025/2026 двічі пропустили від одеського «Чорноморця».

«Чорноморець» (Одеса) – ФСК «Фенікс-Маріуполь» (Підмонастир) 2:0
Голи: Скляр (65); Хобленко (80).
«Чорноморець»: Аніагбосо Кінгслі, Романюк Юрій (Сухар Тимофій, 46), Скиба Євгеній, Лопирьонок Максим (Хачеріді Євген, 77), Ракіцький Ярослав, Осман Олександр, Скляр Олександр (Єрмаков Віталій, 67), Габелок Артем, Когут Іван (Кінтеро Луіфер Енріке, 67), Хобленко Олексій, Когут Микола (Герич Владислав, 46)
«Фенікс-Маріуполь»: Жупанський Віталій, Балан Денис, Кусий Андрій (Корешков Валентин, 77), Петько Сергій, Білий Роман, Сидоренко Владислав (Ковалюк Роман, 87), Панчишин Орест, Гагун Роман, Богданов Андрій (Оробець Іван, 87), Непейпієв Руслан (Ременяк Артур, 67), Нич Назарій (Буряк Руслан, 67)

Господарі володіли перевагою впродовж усього поєдинку і після перерви дотиснули гостей зі Львівщини.

На 65-ій хвилині гри Олександр Скляр добив кулястого у ворота після сейву голкіпера Віталія Жупанського – 0:1. А незадовго до фінального свистка одесити подвоїли свою перевагу: Олексій Хобленко обігрався з Ернандесом Кінтерою, отримав передачу перед порожніми воротами й закотив сферу в сітку – 0:2.

В наступному турі, в четвер, 11-го вересня, «Фенікс-Маріуполь» удома поміряється силами з київським «Лівим берегом».