«Фенікси» вдруге перемогли у чемпіонаті!

11.09.2025 18:06

Підмонастирський «Фенікс-Маріуполь» завдяки влучному удару Руслана Буряка в шостому турі Першої ліги України сезону-2025/2026 взяв гору над київським «Лівим берегом».

ФСК «Фенікс-Маріуполь» (Підмонастир) – «Лівий берег» (Київ) 1:0
Гол: Буряк (59).
Нереалізований пенальті: Дедух (76, воротар).
«Фенікс-Маріуполь»: Жупанський Віталій, Балан Денис, Петько Сергій (Кусий Андрій, 60), Білий Роман, Мельник Олександр (Залога Мар'ян, 83), Панчишин Орест, Гагун Роман, Богданов Андрій (Радченко Максим, 90+2), Ременяк Артур, Нич Назарій (Буряк Руслан, 46), Сидоренко Владислав (Янчак Вадим, 60)
«Лівий берег»: Жмурко Роман, Чуєв Богдан, Банада Євген, Самар Валерій, Сільва Сантош Сіднней, Дедух Руслан, Гунічев Єгор (Різник Андрій, 66), Криворучко Олег, Воробчак Назарій (Галоян Сімон, 66), Шастал Дмитро (Синиця Олег, 66), Сухоручко Даниїл (Венделл Флоренціо, 79)

На 58-ій хвилині матчу досвідчений Андрій Богданов зі штрафного завантажив кулю в карний майданчик, а Руслан Буряк у падінні відправив м'яча в кут воріт – 1:0!

Невдовзі гості з Києва могли зрівняти рахунок, утім, Руслан Дедух, пробиваючи пенальті, не зміг переграти голкіпера Віталія Жупанського, який забрав шкіряного до рук. У підсумку фінальний свисток арбітра зафіксував другу звитягу «феніксів» у цьому чемпіонаті. Нагадаємо, що раніше підопічні Максима Фещука з аналогічним результатом здолали ФК «Чернігів».

У наступному турі, в неділю, 21-го вересня, «Фенікс-Маріуполь» гостюватиме в запорізького «Металурга».