Дівчата з Буська перемогли вдруге поспіль!

21.09.2025 19:15

У другому турі чемпіонату України серед жіночих команд Першої ліги сезону-2025/2026 буське «Надбужжя» в більшості обіграло опоненток із Володимирського ліцею Волинської області.

ЖФК «Надбужжя» (Буськ) – Володимирський ліцей (Володимир) 2:1
Голи: Сарамага (42); Матвійчук (61) – Шеінська (69).
Нереалізований пенальті: Буй (5, воротарка).
«Надбужжя»: Бакум Тетяна, Харчина Яна, Каліновська Олена (Кейван Іванна, 36), Суслинець Лілія, Наумич Олеся, Буй Інна, Вельган Яна, Гейко Єва (Сарамага Аліна, 36), Матвійчук Вікторія (Берник Юлія, 81), Кіщак Ірина (Данів Ілона, 60), Масловська Христина
Володимирський ліцей: Перькова Софія, Орловська Ксенія, Дячук Анна, Єфімчук Тетяна, Крук Соломія, Базюк Ніколь, Музика Софія, Косяк Олександра, Мартинюк Євгенія, Шеінська Софія, Нечитайло Святлана
Вилучення: Базюк (4, позбавлення суперниці очевидної можливості забити гол).

У дебюті поєдинку гості залишилися в меншості – за «фол останньої надії» пряму червону картку отримала Ніколь Базюк, яка привезла пенальті у ворота своєї команди. До одинадцятиметрової позначки підійшла Інна Буй, але пробила в руки голкіперці.

Перед свистком на перерву голом відзначилася Аліна Сарамага – 1:0. На 61-ій хвилині Вікторія Матвійчук подвоїла перевагу команди з Буська – 2:0.

Через декілька хвилин Софія Шеінська звела відставання гостей у рахунку до мінімуму – 2:1.

У наступному турі, в неділю, 28-го вересня, «Надбужжя» гостюватиме в івано-франківського «Прикарпаття-ДЮСШ №3».