«Янтарочка» знову отримала болючого ляпаса

21.09.2025 19:35

Вісім «сухих» м'ячів від хмельницької Дитячо-юнацької спортивної школи №1 пропустили футболістки з Новояворівська у другому турі чемпіонату України серед жіночих команд Першої ліги сезону-2025/2026.

У наступному турі, в неділю, 28-го вересня, «Янтарочка» поїде в гості до команди Володимирського ліцею з Волині.

ЖФК «Янтарочка» (Новояворівськ) – ДЮСШ №1 (Хмельницький) 0:8
Голи: Дудко (8; 43; 81); Кадюк (30; 87); Назарук (37); Домбровська (68, автогол); Крайнічук (89).
«Янтарочка»: Костюніна Анастасія (Домбровська Тетяна-Марія, 46), Тицейко Любов, Яблонська Анна, Кіщак Марта, Токарєва Тетяна (Брошко Юліана, 58), Приймак Вероніка, Тиран Мар'яна (Курлятович Вікторія, 81), Романюк Дана (Царук Тетяна, 46), Лукачина Анастсія, Дворянин Діана (Петяк Христина, 18), Пукас Олена
ДЮСШ №1: 
Фаріон Вікторія (Копитко Софія, 79), Сухоряба Олександра, Шелест Вікторія (Максимів Валентина, 79), Кирилюк Марина (Гнатишена Дарія, 83), Назарук Ірина (Гайдай Єлизавета, 69), Бурденюк Дарія (Крайнічук Тетяна, 69), Кадюк Дарина, Олішевська Вероніка, Зіканіна Вікторія (Василик Антоніна, 79), Дармороз Анастасія, Дудко Олександра