Далі на наступному – вирішальному етапі по три найкращі колективи з кожної групи – ФК «Білка», ФК «Рава 2025», «Корміл», «Нафтовик», «Галичина» і «Лідер» – зіграють між собою в одне коло за медалі Першої ліги.
Всі інші команди – Збірна Новояричівської територіальної громади, ФК «Жовква», «Колос», Збірна Східницької територіальної громади, «Ураган» та «Новий Розділ» – за аналогічною схемою зможуть узяти участь у розіграші Кубка Першої ліги.

