«Дністер» (Заліщики) – ФСК «Корміл» (Яворів) 3:0
Голи: Михайленко (53); Мацелюх (80, автогол); Ландяк (88).
«Дністер»: Кравець Іван, Аркуша Данило (Тракало Олег, 84), Бацман Станіслав, Червонецький Тарас, Малащук Андрій, Бобик Дмитро (Колосков Андрій, 90+3), Шишигін Андрій (Дмитрієв Данило, 90), Уманець Артем (Кірієнко Іван, 46), Ландяк Микола (Дячинський Іван, 90), Михайленко Микита (Слободян Денис, 90+3), Процик Назар (Захарків Юрій, 61)
«Корміл»: Борисенко В'ячеслав, Мудрик Владислав, Вовкун Артем (Драган Василь, 87), Дяк Святослав (Радюк Тарас, 83), Мацелюх Олег (Бойко Богдан, 83), Полюга Віталій (Шандра Олег, 73), Іваночко Юрій (Гриб Андрій, 77), Савошко Володимир, Добрянський Роман, Сущак Назар (Коваль Владислав, 46), Музичук Максим (Гладкий Володимир, 46)
Вилучення: Бацман (39, жорстка поведінка).
Наприкінці першого тайму господарі залишилися вдесятьох – під час зупинки гри Станіслав Бацман зацідив опоненту ліктем в обличчя й отримав від арбітра пряму червону картку. Втім, схоже, це лише розлютило хлопців із Заліщиків, адже у другій половині зустрічі вони влаштували супернику розгром.
На 53-ій хвилині гри Микита Михайленко отримав передачу від партнера, увірвався у штрафну площу і вистрілив у ближній кут воріт – 0:1.
Під завісу протистояння яворівці пропустили ще двічі: на 80-ій хвилині Олег Мацелюх зрізав кулястого у власні ворота після прострілу з лівого краю карного майданчика – 0:2, а на 88-ій хвилині Микола Ландяк із центру футбольного поля промчав до володінь В'ячеслава Борисенка і в падінні закотив сферу у ворота – 0:3 у підсумку.
В наступному турі, в неділю, 5-го жовтня, «Корміл» у рідних стінах зустрінеться з «Коростенем/Агро-Нивою».